Co szyjemy na miarę?

 

 

 

Profile firmowe w Social Media od 650 zł netto miesięcznie !

Nie masz czasu na Social Media ? Może ich nie lubisz? My je kochamy, więc pozwól zająć nam się kompleksowo swoim Facebookiem, Instagramem czy YouTube ! Pełna obsługa od A do Z sprawi, że zyskasz sporo cennego czasu.

 

 

Tworzenie stron www od 1500 zł netto!

Tworzymy zarówno proste strony dla małych firm jak i wymagające, wielopoziomowe dla tych większych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! 

 

 

SEO / SEM

Pozycjonowanie czy Google AdWords to poważne tematy, w których nie ma czasu na błędy - zostaw to specjalistom! 

 

 

Sesje fotograficzne od 400 zł netto!

Wykonywane na miejscu u klienta to wygoda, a zarazem świetny content do wszelkich działań reklamowych. Twoi klienci lubią oglądać własne, oryginalne materiały ! Od 400 zł netto / sesja (10 zdjęć)

 

 

Działania PR od 500 zł netto miesięcznie!

Chcesz ze swoją ofertą wyjść poza sieć www? Dobrze trafiłeś - zbadamy dla Ciebie rynek mediów lokalnych lub ogólnopolskich i zaplanujemy w nich kampanie w najlepszych cenach, lokalizacjach czy czasie antenowym!

 

 

 

Badana tajemniczego klienta "mystery shopper" od 1200 zł netto!

Zbadaj poziom obsługi swojej firmy ! Profesjonalne badanie "tajemniczego klienta" pozwoli Ci na ocenę pracy Twoich pracowników w dyskretny sposób. 

 

 

Audyt strony www od 1200 zł netto!

Nie jesteś zadowolony z obecnej strony? Przeprowadź jej audyt, który pozwoli Ci na uzyskanie odpowiedzi na pytania: czy warto ją kontynuować, czy strona nadaje się do pozycjonowania, co i w jaki sposób możesz zrobić, aby była lepsza?

 

 

Materiały reklamowe, projekty

Dla naszych klientów oferujemy również projekty i wykonanie materiałów reklamowych (wyceniamy indywidualnie)

 

Dlaczego szyjemy na miarę? Gdyż każdą z pozycji jesteśmy w stanie przypasować dla Ciebie, jak krawiec szyjący elegancki garnitur czy modną sukienkę !

 

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

+48 606 366 318

kontakt@socialeye.pl

Kontakt: